Aktualności

02.07.2018

Ruszył nabór zadań do III edycji ksiąskiego Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok

Począwszy od 2 lipca, aż do ostatniego dnia tego miesiąca, pełnoletni mieszkańcy naszej Gminy mogą zgłaszać zadania do realizacji w ramach ksiąskiego Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok.

19.07.2018

Tego jeszcze nie było-koncert „Muzyka na wodzie”

Centrum Kultury Książ Wlkp. zaprasza na wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne w niecodziennych okolicznościach przyrody. Koncert „Muzyka na wodzie” –bo o nim mowa- odbędzie się w najbliższą niedzielę, 22 lipca br. o godz. 20:00 na plaży w Jarosławkach

18.07.2018

Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2018

Uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość składania ofert w kolejnej edycji Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara, organizowanym przez Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP oraz Caritas Poznańską. W ramach projektu można uzyskać mikrodotację nawet do 5 tysięcy złotych.

17.07.2018

Spotkania konsultacyjne - WTORKI Z RODO

Stowarzyszenie Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości organizuje indywidualne konsultacje dla przedsiębiorców, podczas których ekspert ochrony danych osobowych zweryfikuje wprowadzone procedury oraz przedstawi opinie i wyjaśnienia dotyczące stosowania nowych przepisów RODO w odniesieniu do prowadzonej działalności gospodarczej.

16.07.2018

Spotkanie informacyjne - JPK, split payment, działalność nierejestrowana i ulga na start

Stowarzyszenie Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości wraz z Urzędem Skarbowym w Śremie i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zapraszają na spotkanie informacyjne nt. zmian w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i nowych obowiązków wobec Krajowej Administracji Skarbowej.

13.07.2018

Letni, muzyczny mini maraton

Już w ten weekend w Książu Wlkp. rozpocznie się letni, muzyczny mini maraton. Na początek w sobotę, 14 lipca w ksiąskim amfiteatrze odbędzie się tegoroczna edycja Prince Summer Festiwal. Na tej muzycznej imprezie obok znanych w całej Polsce 8 DJów będą miały miejsce występy tancerek i pokazy pirotechniczne./p>